دانلود زیرنویس فارسی بازی God of War
دانلود بازی The Great Ace Attorney Chronicles برای PC
دانلود بازی The Great Ace Attorney Chronicles برای PC پارسی گیم

دانلود بازی The Great Ace Attorney Chronicles برای PC

پارسی گیم 7 مرداد 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی The Great Ace Attorney Chronicles برای کامپیوتر

یکی از کارهای سرگرم‌کننده‌ای که در قالب یک بازی ویدیویی می‌توانید انجام دهید، کارآگاه بازی و پیدا کردن سرنخ‌های مختلف برای برملا کردن راز و رمزها است. این سبک از بازی‌های ویدیویی داستان نسبتاً قوی و عمیقی نیز دارند و ماجراهای هیجان‌انگیزی را برای شما روایت خواهند کرد. بازی The Great Ace Attorney Chronicles از استودیو معروف Capcom عنوانی داستان محور در همین سبک است که شما را در نقش یک وکیل قرار می‌دهد.

داستان بازی در قرن نوزدهم ژاپن و انگلیس روایت می‌شود که در هر کشور، 5 پرونده قتل مرموز را باید بررسی کنید. شما در نقش وکیلی به اسم Ryunosuke بازی می‌کنید و باید از راز این قتل‌ها و همچنین توطئه بزرگی که پشت آن‌ها پنهان‌شده را برملا کند. محیط بازی اغلب در دادگاه جریان داشته و ساعات زیادی را باید در جلسه دادگاه سپری کنید. در طول هر پرونده شما تمامی کارهایی که بر عهده یک وکیل است را انجام خواهید داد.

گیم پلی بازی ساده بوده و فقط نیازمند کلیک کردن شما با موس است. برای پیدا کردن سرنخ و مدارک نیز باید به‌خوبی محیط‌های بازی را قبل از ورود به دادگاه بررسی کنید و آیتم‌های مختلف را پیدا کنید. در دادگاه با شاهدان واقعه صحبت می‌کنید، مدارک و دلایل را بررسی کرده و سرنخ‌های مختلف را به هم وصل می‌کنید. قبل از ورود نیز باید موارد زیادی را مربوط به پرونده بررسی کرده و آماده کنید تا در حضور قاضی بتوانید قدرتمند ظاهرشده و پرونده را به مسیری که می‌خواهید پیش ببرید. امکان اعتراض به نظرات مخالف را نیز مانند یک دادگاه واقعی خواهید داشت.

سبک و سیاق گرافیکی و طراحی محیط‌ها نیز مانند انیمه‌ها بوده تا جذابیت بازی بیشتر شود. The Great Ace Attorney Chronicles درواقع تجربه وکیل بودن و حضور در یک دادگاه را به شما هدیه می‌دهد. پس فن بیان خود را آماده کرده و به‌خوبی تمامی مدارک را ارائه دهید تا عدالت اجراشده و حق به حق‌دار برسد!

در ادامه برای دانلود بازی The Great Ace Attorney Chronicles با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: WINDOWS® 8.1, 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel® Core™ i5-6300U
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel® HD Graphics 520
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space
Additional Notes: Xbox 360 (Windows®8.1) and Xbox One (Windows®10) controllers supported.

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: WINDOWS® 8.1, 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel® Core™ i5-6500
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 960
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space
Additional Notes: Xbox 360 (Windows®8.1) and Xbox One (Windows®10) controllers supported.

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Immerse yourself in a dramatic yet charming and witty world of evidence-gathering, deduction and courtroom battles with this double-pack of the adventures of rookie lawyer Ryunosuke.
Set in late 19th century Japan and England, each title features five murder-mystery episodes filled with all the drama, laughs, twists, and “turnabouts” you’ve come to expect from the legally labyrinthine legacy of Ace Attorney. Join Ryunosuke Naruhodo, ancestor of series mainstay Phoenix Wright, as he attempts to uncover the secrets behind an international criminal conspiracy and solve a hauntingly baffling cold case, while tackling a series of tricky trials along the way. Dozens of hours of attorney action awaits you!

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

Adv
Adv